Využívejte svůj elektromobil naplno

Užívejte si bezproblémové e-mobility díky čtyřem hlavním výhodám. Podívejte se na ně!

Pusťme se do toho

Plně transparentní ceny

Můžete použít Charge myHyundai za tarifní ceny a jednoduše hlídat své výdaje. Podle vámi zvoleného tarifu mohou být ceny pevné nebo flexibilní:

pevné ceny: Na všech stanicích platíte stejnou cenu na základě rychlosti nabíjení (AC nebo DC).

Flexibilní ceny: Ceny se liší podle partnera, u kterého nabíjíte.

Kdykoliv si kontrolujte aktuální ceny – jednoduše navštivte stránku s tarify a mapu.

Zcela pohodlné nabíjení

Snadno si užívejte elektromobilitu: s jednou smlouvou, jednou kartou a jedním přístupem.

Již nemusíte žonglovat s několika kartami a počítat ceny. Namísto toho můžete s nabíjecí kartou Charge myHyundai nabíjet na 200 121 nabíjecích bodech v celé Evropě. A navíc obdržíte jedinou fakturu se všemi dobíjeními ve vaší měně.

I v zahraničí s jedinou smlouvou

Nabíjejte svůj vůz Hyundai u jednoho z 200 121 nabíjecích bodů ve 23 evropských zemích. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Charge myHyundai umožňuje rychlý a pohodlný přístup – ať jste již na víkendovém výletu, nebo na rodinné dovolené.

Naši síť neustále rozšiřujeme a přidáváme nové nabíjecí stanice. Podívejte se na mapu a najděte si nabíjecí body na trase do vašeho příštího cíle!

I když budete nabíjet svůj elektromobil v zemích s různými měnami, vaše faktura bude vždy vystavena ve vaší měně. Tím zůstanou ceny vždy transparentní.

Na první pohled

Kontrolujte svá nabíjení a faktury on-line na portálu Charge myHyundai. Tak budete mít vždy úplný přehled o veškerém nabíjení, včetně data, délky nabíjení, účtovaných kWh a cen. Rezervace a záležitosti související se smlouvami snadno vyřídíte z domova.

Na portálu rovněž můžete upravovat svůj osobní profil, rezervovat si doplňkové balíčky (budou-li ve vaší zemi dostupné) a provádět změny smlouvy.

Často kladené otázky a odpovědi

  • Mezinárodní nabíjení bez použití dalších karet nebo uzavírání dalších smluv s jinými poskytovateli.
  • Jedna z nejrozsáhlejších sítí v celé Evropě.
  • Atraktivní a plně transparentní ceny za nabíjení a nabíjecí relace – on-line a formou měsíčních faktur.
  • Průběžný vývoj s přidáváním nových funkcí.
  • Charge myHyundai využívá svých dlouholetých zkušeností a integruje data o nabíjecích bodech z různých zdrojů, standardizuje je a postupně zvyšuje kvalitu těchto dat.

Náš produkt vám poskytuje přístup do jedné z největších sítí v Evropě. Naše síť je dostupná i v zahraničí a můžete tedy nabíjet v jakékoliv stanici v naší síti.

Práce s aplikací je mimořádně snadná. Ve zkratce: po přihlášení máte na výběr ze stovek nabíjecích bodů, můžete na ně aplikovat filtr, získat pokyny pro příjezd na adresu nabíjecího bodu a také spustit a ukončit nabíjecí relaci.
Můžete se také podívat na informace na svém účtu a o smlouvě, vytvářet oblíbené položky a mnoho dalšího!

 

Stáhněte si aplikaci s obchodu Apple: https://apps.apple.com/app/id1504048610
Stáhněte si aplikaci s obchodu Google: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalchargingsolutions.hyundai

Jedná se o fyzický prostředek k ověření vaší totožnosti, abyste mohli na našich nabíjecích stanicích nabíjet svůj automobil. Jakmile dorazíte na zvolenou stanici, stačí kartu přidržet u čtečky karet a tímto způsobem spustit/ukončit nabíjecí relaci.
Při vyhledávání stanic s funkcí ověření totožnosti nabíjecí kartou můžete v aplikaci nebo na naší webové stránce nastavit filtr tak, aby se vyhledaly pouze nabíjecí stanice, které takovou funkcí disponují.

Zobrazit všechny často kladené otázky a odpovědi

image

Udržitelná e-mobilita díky ekologické energii

Elektromobily mohou být šetrné k životnímu prostředí pouze tehdy, pokud podporují využívání obnovitelných energií. Proto jsme se zavázali, že budou nabíjecí událostimaximálně udržitelné.
Zjistit víc

Přidejte se ještě dnes a nabíjejte svůj vůz Hyundai kdykoliv a kdekoliv

Pusťme se do toho

* Kompatibilita konektorů je závislá na modelu vozu.