Prozkoumejte Charge myHyundai

Získejte více informací o naší službě

IONIQ 5 – kombinovaná spotřeba elektrické energie 16,7–20,1 kWh / 100 km; emise CO2 0 g/km.

1

Zaregistrovat se u Charge myHyundai

1. Vyberte si tarif, který nejlépe vyhovuje vašim řidičským návykům a potřebám. Pokud jste již obdrželi přihlašovací údaje k účtu Hyundai, použijte je. Nebo si založte nový účet.

2. Zadejte informace o vás a vašem vozu. Tyto údaje jsou především shromažďovány kvůli založení vašeho účtu, a abychom zajistili, že dostanete nabídky vhodné pro váš vůz.

3. Vyberte si preferovaný způsob platby.

4. Objednejte si svou nabíjecí kartu, nebo pokud už ji máte, zadejte její číslo. Můžete si vybrat mezi okamžitou aktivací smlouvy, nebo stanovit konkrétní datum aktivace. Zobrazí se úplný přehled vaší smlouvy. Bude-li všechno v pořádku, jednoduše klikněte na potvrzení.

2

Aktivujte si kartu a stáhněte si Charge myHyundai aplikaci

Jakmile aktivujete svou kartu, bude vám služba ihned k dispozici. S naší aplikací získáte přístup k naší nabíjecí síti.

Můžete hledat nabíjecí stanice, kontrolovat typy zásuvek a jejich dostupnost, a dokonce spouštět proces nabíjení. Můžete rovněž prohlížet a aktualizovat svůj účet a fakturační údaje.

3

Prozkoumejte naši síť

Na této mapě najdete nabíjecí body – v naší aplikaci a na internetové stránce. Filtrujte podle typů zásuvek, rychlosti nabíjení a dostupnosti. Prohlížejte si hodnocení a pište recenze.

Přímo v aplikaci můžete rovněž zobrazit trasu ke své požadované nabíjecí stanici a rovnou spustit navigaci.

A bude-li stanice umožňovat vzdálené nabíjení, můžete spustit i tento proces.

4

Spustit nabíjení

Podle nabíjecí stanice můžete proces spustit několika způsoby a využít maximální flexibilitu.

Nabíjecí karta: Pomocí své karty se před spuštěním nabíjení prokážete na nabíjecí stanici.

Vzdálené spuštění a zastavení: Spuštění a zastavení procesu nabíjení přímo z vaší aplikace. U některých nabíjecích stanic můžete v aplikaci sledovat i postup nabíjení.

Veškerá vaše nabíjení se zobrazí na vašem účtu.

Dozvědět se více o nabíjení elektromobilů

Doba trvání

Doba trvání nabíjení závisí na různých faktorech: kapacitě a stavu baterie, maximální rychlosti nabíjení vozidla a rychlosti a kapacitě nabíjecí stanice. Elektromobily mohou být nabíjeny takto:

Střídavý proud (AC), který nabízí maximální výkon 43 kW. Stejnosměrný proud (DC), známý rovněž jako rychlé nabíjení, který začíná na 50 kW. Rychlonabíjení High Power Charging (HPC) je novou generací nabíjecí technologie a začíná na 100 kW.

Typ zástrčky

Vaše Charge myHyundai aplikace ukáže, u kterých nabíjecích bodů smíte nabíjet své vozidlo.

U AC stanic jsou nejběžnější zásuvky typu 2, ovšem některé jsou vybaveny i typem 1. DC stanice disponují buď zásuvkami CCS, nebo CHAdeMO; evropští výrobci automobilů používají standard CCS.

Nabíjecí body

Veřejná nabíjecí infrastruktura v Evropě se neustále zvětšuje. Všechny hlavní dálnice jsou nyní vybaveny rychlými nabíjecími stanicemi. Roste i počet nabíjecích stanic v centrech měst.

S Charge myHyundai můžete pohodlně nabíjet doma, na cestách i v zahraničí. Podívejte se na naši mapu na nabíjecí body naší sítě.

Nabíjení vašeho vozidla

Když přijedete k nabíjecí stanici, musíte se obvykle prokázat svou nabíjecí kartou. Tím se odemknou nabíjecí zásuvky. Pak můžete ke svému vozu připojit kabel. Někdy nejsou kabely zamčené a můžete je připojit před prokázáním totožnosti. Jakmile bude kabel připojený, bezpečně se zajistí na obou koncích a začne nabíjení. Zůstane zajištěný až do konce nabíjecího procesu. Pro dokončení procesu nabíjení a odpojení nabíjecího kabelu musí být znovu načtena nabíjecí karta. U některých nabíjecích stanic jednoduše odpojíte kabel odemknutím vozu.

Ceny a tarify

Váš tarif nabízí flexibilní, nebo pevné ceny za nabíjení.

Flexibilní cena: Ceny za nabíjení stanoví příslušný provozovatel nabíjecího bodu. Ceny se liší podle provozovatele, u kterého nabíjíte. Před nabíjením vašeho vozu se podívejte na aktuální ceny v aplikaci Charge myHyundai – nebo navštivte stránku s našimi tarify a mapu.

Pevná cena: Pro všechny nabíjecí stanice platí jednotné ceny. Upozorňujeme, že se na některé provozovatele nabíjecích bodů mohou vztahovat výjimky.

Ceny za nabíjení v zahraničí se mohou lišit. Ceny v jiných zemích si vždy zkontrolujte v aplikaci. V závislosti na vašem tarifu mohou být účtovány další pevné náklady, například jednorázový registrační a měsíční základní poplatek.

image

Udržitelná e-mobilita díky zelené elektřině

Elektromobily jsou jen tak ekologické jako energie, kterou jsou nabíjeny. Proto jsme se zavázali, že bude každé nabíjení maximálně udržitelné.

Zjistit víc

Přidejte se ještě dnes a nabíjejte svůj vůz Hyundai kdykoliv a kdekoliv

Pusťme se do toho