Wykorzystaj w pełni doświadczenia płynące z rozwiązań elektrycznych

Ciesz się e-mobilnością bez zakłóceń dzięki naszym czterem głównym zaletom. Poznaj je poniżej!

Rozpocznij

Pełna przejrzystość cenowa

Możesz używać Charge myHyundai w cenach obowiązujących w taryfie i łatwo kontrolować swoje wydatki. W zależności od wybranej taryfy, ceny mogą być stałe lub elastyczne:

Stałe ceny: Płać tyle samo na każdej stacji w zależności od prędkości ładowania (AC lub DC).

Elastyczne ceny: Ceny mogą się różnić, w zależności od partnera, u którego ładujesz pojazd.

Sprawdzaj aktualne ceny w dowolnym momencie – po prostu odwiedź naszą stronę z taryfami i mapę.

Pełna wygoda ładowania

Ciesz się elektryczną mobilnością bez wysiłku: dzięki jednej umowie, jednej karcie i dostępowi z jednego miejsca.

Przebieranie w zbyt wielu kartach i zestawianiach wydatków to przeszłość. W zamian, dzięki karcie do ładowania Charge myHyundai, możesz ładować swój pojazd na jednym z 200 121 punktów ładowania w Europie. Ponadto otrzymasz listę wszystkich ładowań na jednej fakturze, wystawionej w walucie Twojego kraju.

Jedna umowa na wszystkie kraje

Naładuj Hyundaia w jednym z 200 121 punktów ładowania w 23 krajach Europy. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, Program Charge myHyundai umożliwia szybki i wygodny dostęp – zarówno podczas weekendowego wypadu, jak i na rodzinnych wakacjach.

Ciągle poszerzamy naszą sieć i dodajemy nowe stacje ładowania. Zobacz mapę, aby znaleźć punkt ładowania po drodze do następnego celu!

Nawet jeśli ładujesz swój pojazd elektryczny w krajach, w których obowiązują inne waluty, Twoja faktura zawsze będzie wystawiana w walucie Twojego kraju. Zapewnia to pełną przejrzystość kosztów.

Przegląd

Sprawdź zużycie i faktury online na portalu Charge myHyundai. Dzięki temu zawsze masz pełny przegląd wszystkich ładowań, w tym informacje o dacie, czasie trwania sesji, naładowanych kWh i koszcie. Możesz również łatwo dokonywać zamówień i zarządzać swoimi umowami z domu.

Na portalu można również zaktualizować swój profil, zamówić dodatkowe pakiety (jeśli są dostępne dla Twojego kraju), a także dokonać zmian w umowie.

FAQ

  • Możliwość ładowania na całym świecie, bez konieczności korzystania z wielu kart lub zawierania dodatkowych umów z innymi dostawcami.
  • Jedna z największych sieci w całej Europie.
  • Atrakcyjne i w pełni przejrzyste ceny ładowania oraz sesje ładowania – online i na comiesięcznej fakturze.
  • Ciągły rozwój dzięki innowacyjnym funkcjom.
  • Charge myHyundai integruje dane punktów ładowania z różnych źródeł, standaryzuje je i stale poprawia jakość danych w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Nasz produkt zapewnia Państwu dostęp do jednej z największych sieci w Europie. Nasza sieć jest dostępna za granicą, więc można ładować na dowolnej stacji do niej należącej.

Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu. W skrócie: po zalogowaniu można wybierać spośród setek punktów ładowania, filtrować je, uzyskać wskazówki dotyczące adresu punktów ładowania, a także rozpoczynać i kończyć sesje ładowania.
Możliwe jest również przeglądanie szczegółów konta i umowy, tworzenie ulubionych i wiele więcej!

 

Pobieranie aplikacji z Apple Store: https://apps.apple.com/app/id1504048610
Pobieranie aplikacji z Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalchargingsolutions.hyundai

Jest to fizyczne narzędzie uwierzytelniające, umożliwiające ładowanie samochodu na naszych stacjach ładowania. Będąc na wybranej stacji, wystarczy przyłożyć kartę do czytnika, aby rozpocząć/zakończyć sesję ładowania.
Wyszukując stację z możliwością uwierzytelnienia karty do ładowania, można ustawić filtr dla takich stacji ładowania w aplikacji lub na naszej stronie internetowej.

Zobacz wszystkie FAQ

image

Zrównoważona e-mobilność dzięki ekologicznej energii elektrycznej

Pojazdy elektryczne mogą być przyjazne dla środowiska jedynie wtedy, gdy wspierają wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Dlatego też jesteśmy zobowiązani, aby tworzyć jak najbardziej zrównoważone sesje ładowania.
Dowiedz się więcej

Dołącz już dziś i naładuj Hyundaia zawsze i wszędzie

Rozpocznij

*Kompatybilność złączy jest zależna od modelu samochodu.