Dosiahnite maximálny zážitok z nabíjania

Užite si plynulú e-mobilitu vďaka štyrom hlavným výhodám. Pozrite si ich nižšie!

Začíname

Úplná cenová transparentnosť

So službou Charge myHyundai môžete nabíjať za tarifné ceny a jednoducho si sledovať svoje výdavky. V závislosti od vybranej tarify môžu byť ceny pevné alebo flexibilné:

Pevné ceny: Na všetkých nabíjacích staniciach platíte rovnakú sumu v závislosti od nabíjacej rýchlosti (striedavý alebo jednosmerný prúd).

Flexibilné ceny: Ceny sa líšia v závislosti od partnera, u ktorého nabíjate.

Pozrite si aktuálne ceny kedykoľvek, stačí navštíviť stránku tariff page a mapu.

Absolútne pohodlie pri nabíjaní

Užívajte si elektromobilitu naplno: stačí vám na to jedna zmluva, jedna karta a jedna aplikácia.

Už sa nepotrebujete prehrabávať medzi viacerými kartami a počítať ceny. Namiesto toho môžete nabíjať so službou Charge myHyundai na viac ako 200 121 nabíjacích miestach na Slovensku a v Európe. Navyše na konci mesiaca obdržíte iba jednu faktúru so všetkými nabíjacími reláciami.

Prekračujte hranice s jednou kartou

Nabíjajte svoje vozidlo Hyundai na jednom z 200 121 nabíjacích miest v 23 európskych krajinách. Nezáleží na tom, kde sa nachádzate, Charge myHyundai umožňuje rýchly a pohodlný prístup, či už ste na víkendovom výlete, alebo rodinnej dovolenke.

Neustále rozširujeme svoju sieť a pridávame nové nabíjacie stanice. Pozrite si mapu a nájdite nabíjacie miesta na ceste do svojho ďalšieho cieľa!

Aj keď nabíjate svoj elektromobil v krajinách s inými menami, vaša faktúra bude vždy vo vašej mene. Tým zostanú ceny vždy transparentné.

Na prvý pohľad

Majte úplný prehľad o všetkých svojich nabíjaniach a faktúrach na portáli Charge myHyundai vrátane dátumu, dĺžky relácie, nabitého výkonu v kW a cien. Správu svojich zmlúv takisto vyriešite jednoducho z pohodlia svojho domova.

Na portáli môžete tiež upraviť svoj osobný profil alebo si objednať doplnkové balíky (ak sú dostupné vo vašej krajine).

Najčastejšie otázky

  • Medzinárodné nabíjanie bez potreby vlastniť viacero kariet alebo doplnkové zmluvy s ostatnými poskytovateľmi.
  • Jedna z najväčších sietí v celej Európe.
  • Atraktívne a úplne transparentné ceny nabíjania a nabíjacie relácie – online a na mesačnej faktúre.
  • Nepretržitý vývoj vďaka inovatívnym funkciám.
  • Charge myHyundai zahŕňa nabíjacie body z rôznych zdrojov, štandardizuje ich a nepretržite zlepšuje kvalitu údajov na základe mnohoročných skúseností.

Vďaka nášej službe máte prístup k jednej z najväčších sietí v Európe. Naša sieť je dostupná cezhranične, takže nabíjať môžete na každej stanici v našej sieti.

Používanie aplikácie je veľmi jednoduché. V skratke: Po prihlásení si môžete vybrať zo stoviek nabíjacích miest, filtrujte ich, získajte navigáciu k adrese nabíjacieho miesta a tiež spustite a ukončite nabíjacie relácie.
Tiež sa môžete pozrieť do svojho účtu a na podrobnosti k zmluve, vytvoriť obľúbené miesta a oveľa viac!

 

Stiahnite si aplikáciu z obchodu Apple Store: https://apps.apple.com/app/id1504048610 
Stiahnite si aplikáciu z obchodu Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalchargingsolutions.hyundai 

Predstavuje váš fyzický nástroj autorizácie, vďaka ktorému môžete nabíjať svoje vozidlo na našich nabíjacích staniciach. Ak sa nachádza na vybranej stanici, len priložte kartu k čítačke a môžete spustiť/zastaviť svoje nabíjacie relácie.
Ak hľadáte stanicu pomocou možností autentifikácie nabíjacej karty, môžete v aplikácii alebo na našej webovej stránke nastaviť filter na tieto nabíjacie stanice.

Zobraziť všetky najčastejšie otázky

image

Udržateľná e-mobilita vďaka zelenej energii

Elektromobily môžu byť ekologické len vtedy, ak podporujú použitie obnoviteľných druhov energie. Preto je našim záväzkom, aby boli všetky nabíjacie udalosti čo najudržateľnejšie.
Zistite viac

Pridajte sa k nám ešte dnes a nabíjajte svoje vozidlo Hyundai kdekoľvek a kedykoľvek

Začíname

* Kompatibilita konektorov závisí od modelu auta.