"Zaļā" elektroenerģija katrā uzlādes procesā

Elektromobiļi var būt pilnībā videi draudzīgi tikai tad, ja to pamatā ir atjaunojamo energoresursu izmantošana. Tāpēc mēs cenšamies, lai katrs uzlādes process būtu pēc iespējas ilgtspējīgāks.

Sāciet

image

Kādēļ «zaļā» elektrība?

Lai elektromobilitāti veidotu patiesi ilgtspējīgu, ir svarīgi ņemt vērā visus vērtību radīšanas ķēdes posmus. Viens no svarīgākajiem faktoriem šajā gadījumā ir uzlādēšana.
image

Atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšana

Tādēļ Charge myHyundai veicina atjaunojamās enerģijas izmantošanu un nodrošina, ka katrā uzlādes reizē ekvivalentu patērētās enerģijas daudzumu ievada strāvas tīklā «zaļās» elektroenerģijas veidā. Šo patērētās enerģijas daudzuma harmonizēšanu nodrošina ar tā sauktajiem izcelsmes garantijas apliecinājumiem.
image

Centralizēta sistēma

Izcelsmes garantijas apliecinājumi ir Eiropā iedibināta zaļās elektroenerģijas sertifikātu forma (tā sauktie enerģijas atribūtu sertifikāti - EAC), kas apliecina, kā un kur elektroenerģija ir ražota no atjaunojamiem energoresursiem. Tāpēc tos dēvē arī par elektrības "dzimšanas apliecību". Elektroenerģijas ražotājiem, kas rada elektroenerģiju no atjaunojamajiem energoresursiem, neatkarīgas reģistrācijas iestādes var izsniegt šādas izcelsmes garantijas apliecinājumus par saražotās un tīklā piegādātās elektroenerģijas daudzumu.
image

Atjaunojamie resursi

Mūsu partneri Digital Charging Solutions un ClimatePartner nodrošina, lai visas uzlādes no Charge myHyundai iegūtu un “atceltu“ (piem., atzīmētu kā izmantots) atbilstošu Izcelsmes garantijas apliecinājumu. Izcelsmes garantijas apliecinājums šeit garantē, ka elektrība no Eiropas atjaunojamās enerģijas rūpnīcas tika izmantota šajā tīklā. Tādējādi Charge myHyundai pilnībā atbalsta videi draudzīgus elektrības ieguves veidus.

Pievienojieties jau šodien un uzlādējiet savu Charge myHyundai jebkurā vietā, jebkurā laikā

Sāciet