Maksimāla e-mobilitāte

Izbaudiet nevainojamu e-mobilitāti, pateicoties četrām galvenajām priekšrocībām. Tās norādītas tālāk!

Sāciet

Pilnīgi caurskatāmas cenas

Jūs varat izmantot Charge myHyundai ar uz tarifu balstītām cenām un viegli sekot līdzi izmaksām. Atkarībā no izvēlētā tarifa jūsu cenas var būt fiksētas vai elastīgas:

Fiksētas cenas: Maksājiet to pašu cenu visās stacijās.

Elastīgas cenas: Cenas var atšķirties atkarībā no partnera, pie kura veicat uzlādi.

Apskatiet aktuālās cenas jebkurā laikā - vienkārši atveriet mūsu tarifu lapu un karti.

Absolūti ērta uzlāde

Izbaudiet elektrisko mobilitāti bez piepūles: ar vienu līgumu, vienu karti un vienu pieeju.

Jums vairs nav jāžonglē ar vairākām kartēm un jāaprēķina izmaksas. Tā vietā ar jauno Charge myHyundai uzlādes karti jūs varat veikt uzlādi 200 121 uzlādes punktos visā Eiropā. Turklāt jūs saņemsiet vienu rēķinu, kurā uzskaitītas visas veiktās uzlādes darbības jūsu valūtā.

Šķērsojiet robežas ar vienu līgumu

Uzlādējiet savu Hyundai kādā no 200 121 uzlādes punktiem 23 Eiropas valstīs. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, Charge myHyundai jums nodrošina ātru un ērtu pieeju - gan nedēļas nogales izbraucienā, gan ģimenes atvaļinājumā.

Mēs pastāvīgi paplašinām savu tīklu un pievienojam jaunas uzlādes stacijas. Apskatiet karti, lai atrastu uzlādes punktus, kas iekļaujas maršrutā uz jūsu nākamo galapunktu!

Pat ja jūs uzlādējat elektroautomobili valstīs ar atšķirīgu valūtu, rēķinu jūs vienmēr saņemsiet savā valūtā. Tādējādi izmaksas vienmēr ir pilnīgi caurskatāmas.

Vienā acu uzmetienā

Apskatiet savu patēriņu un rēķinus tiešsaistē Charge myHyundai portālā. Šādi jūs vienmēr varēsiet redzēt pilnu pārskatu par visām uzlādes darbībām, tai skaitā datumu, sesijas ilgumu, uzlādei izmantotos kWh un izmaksas. Jūs varat viegli veikt rezervāciju un pārvaldīt līgumus no mājām.

Portālā jūs varat atjaunināt savu personīgo profilu, rezervēt papildu komplektus (ja tādi ir pieejami jūsu valstī) un veikt izmaiņas līgumā.

BUJ

  • Starptautiska uzlāde bez papildu kartēm vai papildu līgumiem ar citiem pakalpojumu sniedzējiem.
  • Viens no lielākajiem tīkliem visā Eiropā.
  • Pievilcīgas un pilnībā pārskatāmas uzlādes cenas un uzlādes sesijas tiešsaistē un ikmēneša rēķinā.
  • Pastāvīga pilnveide, ieviešot novatoriskas funkcijas.
  • Charge myHyundai integrē uzlādes punktu datus no dažādiem avotiem, standartizē tos un pastāvīgi uzlabo datu kvalitāti, balstoties uz daudzu gadu pieredzi.

Mūsu piedāvātais produkts nodrošina piekļuvi vienam no lielākajiem tīkliem Eiropā. Tas ir pieejams vairākās valstīs, tāpēc uzlādi varēsiet veikt jebkurā tīkla stacijā.

Lietotne ir ļoti viegli lietojama. Īsumā: pēc pieteikšanās varat izvēlēties no tūkstošiem uzlādes punktu, filtrēt tos, saņemt norādes uz uzlādes punktu adresi, kā arī sākt un beigt uzlādes sesijas.
Iespējams arī aplūkot sava konta un līguma datus, izveidot iecienītākos un veikt vēl daudz ko citu!

 

Lejupielādējiet lietotni no Apple Store: https://apps.apple.com/app/id1504048610 
Lejupielādējiet lietotni no Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalchargingsolutions.hyundai 

Šis ir Jūsu fiziskās autentifikācijas līdzeklis, lai varētu uzlādēt savu automašīnu mūsu uzlādes stacijās. Esot izvēlētajā stacijā, vienkārši pietuviniet savu karti nolasīšanas iekārtai, un pēc tam būs iespējams uzsākt / apturēt uzlādes sesijas.
Meklējot staciju, kurās iespējama autentificēšanās ar uzlādes karti, lietotnē vai mūsu tīmekļvietnē varat iestatīt šādu uzlādes staciju atlasīšanas filtru.

Apskatiet visus BUJ

image

Ilgtspējīga e-mobilitāte, izmantojot zaļo enerģiju

Elektriskie automobiļi var būt videi draudzīgi tikai tad, ja tie atbalsta atjaunojamo energoresursu izmantošanu. Tāpēc mēs esam apņēmušies uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgāku.
Uzzināt vairāk

Pievienojieties jau šodien un uzlādējiet savu Hyundai jebkurā vietā, jebkurā laikā

Sāciet

* Savienotāju saderība ir atkarīga no automašīnas modeļa.