Izpētiet Charge myHyundai

Uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem

N/A

N/A

1

Reģistrēties Charge myHyundai

1. Izvēlieties tarifu, kas vislabāk atbilst jūsu braukšanas paradumiem un vajadzībām. Ja jums jau ir Hyundai Account pieteikšanās informācija, lūdzu, izmantojiet to. Pretējā gadījumā, lūdzu, izveidojiet jaunu kontu.

2. Norādiet nedaudz informācijas par jums un jūsu transportlīdzekli. Šī informācija galvenokārt tiek vākta, lai izveidotu jūsu kontu un nodrošinātu, ka saņemat piedāvājumus, kas atbilst jūsu transportlīdzeklim.

3. Izvēlieties vēlamo samaksas veidu.

4. Pasūtiet uzlādes karti vai, ja jums tāda jau ir, ievadiet kartes numuru. Varat izvēlēties aktivizēt līgumu tūlīt pat vai arī iestatīt konkrētu aktivizācijas datumu. Jūs saņemsiet pilnu līguma pārskatu. Ja viss ir pareizi, vienkārši noklikšķiniet uz «Apstiprināt».

2

Aktivizējiet savu karti un lejupielādējiet Charge myHyundai lietotni

Pakalpojums jums būs pieejams nekavējoties, kolīdz aktivizēsiet karti. Lietotne jums ļauj piekļūt mūsu uzlādes tīklam.

Jūs varat meklēt uzlādes stacijas, pārbaudīt kontakta tipus un to pieejamību, kā arī uzsākt uzlādes procesu. Jūs varat arī apskatīt un atjaunināt savu konta un rēķinu informāciju.

3

Iepazīt mūsu tīklu

Karte jums ļauj atrast uzlādes punktus gan mūsu lietotnē, gan tīmekļa vietnē. Izmantojiet kontakta tipu, uzlādes ātruma un pieejamības filtru. Apskatiet vērtējumus un atstājiet atsauksmes.

Jūs varat attēlot maršrutu uz vēlamo uzlādes staciju un uzsākt navigāciju tieši lietotnē.

Un, ja stacija piedāvā attālinātu uzlādi, jūs varat uzsākt arī šo procesu.

4

Sākt uzlādi

Atkarībā no uzlādes stacijas jūs varat procesu uzsākt dažādos veidos un izbaudīt maksimālu elastību.

Uzlādes karte: Izmantojiet savu karti, lai autentificētos uzlādes stacijā, pirms sākat uzlādes procesu.

Attālināta uzsākšana un apturēšana: Uzsāciet un apturiet uzlādes procesu tieši lietotnē. Dažas uzlādes stacijas jums ļauj sekot līdzi uzlādes procesam arī lietotnē.

Visas uzlādes darbības tiek parādītas jūsu kontā.

Uzziniet vairāk par elektroautomobiļu uzlādi

Ilgums

Uzlādes procesa ilgums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem; akumulatora ietilpības un uzlādes līmeņa, transportlīdzekļa maksimālā uzlādes ātruma, kā arī uzlādes stacijas ātruma un jaudas. Elektroautomobiļus var uzlādēt, izmantojot:

Maiņstrāvu (AC), kas piedāvā 43 kW maksimālo jaudu. Līdzstrāvu (DC) jeb ātro uzlādi, kuras jauda sākas no 50 kW. Lieljaudas uzlādi (HPC), kas ir nākamās paaudzes uzlādes tehnoloģija un kuras jauda sākas no 100 kW.

Kontakta tipi

Jūsu Charge myHyundai lietotne parāda, kuros uzlādes punktos ir jūsu transportlīdzeklim atbilstošs kontakts.

Maiņstrāvas stacijās parasti ir pieejami 2. tipa kontakti, bet dažās ir arī 1. tipa kontakti. Līdzstrāvas stacijās ir CCS vai CHAdeMO kontakti; Eiropas automašīnu ražotāji izmanto CCS standartu.

Uzlādes punkti

Publiskās uzlādes infrastruktūra Eiropā stabili turpina attīstīties. Visas lielākās automaģistrāles tagad ir aprīkotas ar ātrās uzlādes stacijām. Arī pilsētu centros pieaug staciju skaits.

Ar Charge myHyundai jūs varat ērti veikt uzlādi no mājām, pa ceļam un ārzemēs. Apskatiet mūsu karti, lai redzētu visus uzlādes punktus mūsu tīklā.

Transportlīdzekļa uzlāde

Nokļūstot uzlādes stacijā, jums parasti ir jāautentificējas ar savu uzlādes karti. Tādējādi tiek atbloķētas uzlādes ligzdas. Pēc tam varat pieslēgt kabeli savai automašīnai. Dažos gadījumos kabeļi nav bloķēti un jūs tos varat pieslēgt jau pirms autentifikācijas. Kolīdz uzlādes kabelis ir pieslēgts, tas pirms uzlādes sākuma abās pusēs tiek droši nobloķēts. Tas paliek bloķēts, kamēr uzlādes process nav izbeigts. Lai pabeigtu uzlādes procesu un atvienotu uzlādes kabeli, vēlreiz ir jānolasa uzlādes karti. Dažās uzlādes stacijās, lai atvienotu kabeli, jūs varat vienkārši atslēgt transportlīdzekli.

Izmaksas un tarifi

Jūsu tarifs piedāvā vai nu elastīgas, vai fiksētas uzlādes cenas.

Elastīga cena: Uzlādes cenas nosaka attiecīgais uzlādes punkta operators. Cenas var atšķirties atkarībā no uzlādes punkta operatora. Pirms transportlīdzekļa uzlādes noskaidrojiet aktuālās cenas Charge myHyundai lietotnē – vai atveriet mūsu tarifu lapu un karti.

Fiksēta cena: Vienotas cenas visās uzlādes stacijās. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažiem uzlādes punktu operatoriem var pastāvēt izņēmumi.

Uzlādes izmaksas ārzemēs var atšķirties. Vienmēr izmantojiet lietotni, lai noskaidrotu cenas citās valstīs. Atkarībā no jūsu tarifa var tikt piemērotas papildu pastāvīgās izmaksas, piemēram, vienreizēja reģistrācijas maksa un ikmēneša bāzes maksa.

image

Ilgtspējīga e-mobilitāte, izmantojot zaļo enerģiju

Elektriskie automobiļi var būt videi draudzīgi tikai tad, ja tie atbalsta atjaunojamo energoresursu izmantošanu. Tāpēc mēs esam apņēmušies uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgāku.

Uzzināt vairāk

Pievienojieties jau šodien un uzlādējiet savu Hyundai jebkurā vietā, jebkurā laikā

Sāciet